» برنامه استراتژیک مهرکام

برنامه استراتژیک مهرکام

شرکت دانش بنیان نـوآوران علم و فناوری یمین با نشان تجاری مهـــرکام

هدف از تاسیس کلینیک علم و فناوری (اقتصادی، مالی) مهرکام، توسعه دانش، تجاری سازی تحقیقات، تبدیل ایده به یک فعالیت شغلی پایدار، کمک به حفظ و پایداری فعالیت های نوپای کارآفرینی در عرصه رقابت اقتصادی و توسعه فعالیت‌های دانش بنیان در واحدهای صنعتی، خدماتی و بازرگانی می‌باشد که در راستای راه‌اندازی یک پایگاه‌داده استنادی منسجم و کامل در حوزه های دانشگاهی و کسب و کار و همچنین مجری تخصصی برگزاری سمینارها و کارگاه‌های آموزشی در استان، با کادری مجرب و حرفه‌ایی در حال فعالیت می‌باشد.

این کلینیک یکی از حلقه های تکمیل کننده چرخه نوآوری در کشور است که باید در کنار نهادهای موجود و هماهنگ با آنها در چارچوب سیاست­های کلی نظام فعالیت نماید و همچنین قادر باشد خدمات مشاوره‌ای در زمینه ­های علمی و دانشگاهی، حقوقی، اجرایی ، بازاریابی و فروش، مالی، اقتصادی و سرمایه گذاری، تامین منابع سرمایه‌گذاری، مدل‌های کسب و کار، کاریابی و تدوین طرح های اشتغال و کارآفرینی در جهت شکوفایی سطح علمی و فرهنگی جامعه و رونق اقتصادی بنگاه ها ارائه نماید.

  • دفتر مرکزی: گرگان - میدان ولیعصر - برج سرمایه - طبقه 6 - واحد 63
    شماره تماس: 1- 32201650 - 017
    رایانامه: mehrkamco@gmail.com


    کلیه اطلاعات و محتوای قرار گرفته در این پایگاه جنبه آموزشی داشته و به منظور ارتقا علمی دانشجویان و محققان ارائه شده است. معتقدیم که برای تولید محتوای علمی با کیفیت مناسب باید دسترسی سریع به کلیه تحقیقات قبلی فراهم باشد