» » » کنفرانس ملی فیزیولوژی گیاهی ایران
8شهریور
کنفرانس ملی فیزیولوژی گیاهی ایران
در حال ثبت نام
تقویم برگزاری
تاریخ برگزاری :۸ شهریور ۱۳۹۶
مهلت ارسال اصل مقالات :۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
مهلت ثبت نام در کنفرانس:۳۱ تیر ۱۳۹۶

پنجمین کنفرانس ملی فیزیولوژی گیاهی ایران در تاریخ ۸ شهریور ۱۳۹۶ تا ۹ شهریور ۱۳۹۶ توسط دانشگاه زنجان و تحت حمایت سیویلیکا در شهر زنجان برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.
حوزه های تحت پوشش: فیزیولوژی ، علوم کشاورزی ، علوم محیط زیست
سایر برگزار کنندگان: تحت حمایت سیویلیکا
فیزیولوژی گیاهی علمی است که به بررسی نحوه عملکرد انواع گیاهان در سطوح مختلف از گیاه کامل تا سطح مولکولی و در شرایط  طبیعی، مزرعه ای، گلدانی و کشت بافت می پردازد. این علم اساس تحقیقات کاربردی و پایه ای در حوزه های مختلف زیست شناسی، کشاورزی، دارویی و تغذیه ای را تشکیل می دهد. در راستای ایجاد ارتباط علمی بین پژوهشگران مختلف در حوزه فیزیولوژی گیاهی، هر دو سال یکبار و به همت انجمن فیزیولوژی گیاهی ایران همایش بزرگی در سطح ملی در دانشگاه های مختلف کشور برگزار می گردد. اولین دوره این کنفرانس در دانشگاه صنعتی اصفهان و در مرداد ماه 1388 برگزار گردید که دوره های بعدی به ترتیب در دانشگاه یزد، دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه تربیت مدرس تهران برگزار گردیدند. با استعانت از پروردگار متعال پنجمین دوره کنفرانس فیزیولوژی گیاهی ایران در دانشگاه زنجان و با همکاری گروه زیست شناسی و گروه زراعت و اصلاح نباتات در 8 و 9 شهریور 1396 برگزار خواهد شد. بدینوسیله از همه پژوهشگران، محققین، اساتید، دانشجویان و علاقمندان به فیزیولوژی گیاهی و علوم مرتبط دعوت می گردد جهت ارائه دستاورد های علمی خود و تبادل نظر با سایر محققین در این حوزه در پنجمین کنفرانس ملی فیزیولوژی گیاهی در دانشگاه زنجان شرکت نمایند. قطعا حضور پژوهشگران محترم می تواند در اعتلای این علم در کشور نقش مهم و بسزایی داشته باشد.
محورهای همایش:
-فیزیولوژی گیاهی
-اکوفیزیولوژی گیاهان زراعی و اکوسیستم های طبیعی
-فیزیولوژی تنش های گیاهی
-فیزیولوژی کاربردی و زیست فناوری گیاهی

محل برگزاری :
شهر: زنجان
اطلاعات تماس
تلفن تماس :۰۲۴۳۳۰۵۲۵۴۳
آدرس دبیرخانه :زنجان - دانشگاه زنجان-دانشکده علوم ،گروه زیست شناسی
ایمیل:icpp96@znu.ac.ir
وب سایت :http://conf.isc.gov.ir/icpp96
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
  • دفتر مرکزی: گرگان - میدان ولیعصر - برج سرمایه - طبقه 6 - واحد 63
    شماره تماس: 1- 32201650 - 017
    رایانامه: mehrkamco@gmail.com


    کلیه اطلاعات و محتوای قرار گرفته در این پایگاه جنبه آموزشی داشته و به منظور ارتقا علمی دانشجویان و محققان ارائه شده است. معتقدیم که برای تولید محتوای علمی با کیفیت مناسب باید دسترسی سریع به کلیه تحقیقات قبلی فراهم باشد