» مشاوره سرمایه گذاری و تأمین مالی پروژه ها

مشاوره سرمایه گذاری و تأمین مالی پروژه ها

             مشاوره تامین مالی پروژه ها                                           سوالات متداول                                                                     برای مشاوره آماده ایم
تامین مالی از موضوعاتی است که در بحث راه‌اندازی و گسترش هر سرمایه‌گذاری جدید مطرح می‌شود. تامین مالی روشی است که از سرمایه ای که بانک‌ها در اختیار دارند استفاده ، تا صاحبان صنایع بتوانند با این منابع نسبت به راه انداری و گسترش فعالیت های خود استفاده نمایند.
- انواع روش‌های تامین مالی داخلی و خارجی عبارتند از :
    1- انواع روش‌های تامین مالی داخلی
    1-1- روش‌های تامین منابع مالی کوتاه مدت
    2-1- ابزارهای ويژه تامين مالی بلندمدت
    2- انواع روش‌های تامین مالی خارجی
    1-2- فاينانس
    2-2- يوزانس
    3-2- خطوط اعتباری
    4-2-وام‌های بين‌المللی
ارائه خدمات مشاوره تامین منابع مالی برای شرکت‌ ها، طرح‌ های توسعه و پروژه‌ ها از طریق منابع بانک‌ ها و موسسات مالی داخلی و بین المللی در زمره خدمات مشاوره و تأمین منابع مالی تجارت ملل قراردارد که ضمن داشتن درک و شناخت صحيح از نيازمندي‌ هاي بانك‌ ها و مؤسسات مالي و اطلاعات مناسب براي پروژه‌ ها و شركت ‎ها، آماده ارائه خدماتي مانند:
- تهيه اطلاعات مقدماتي پروژه (Project Profile)
- كتابچه اطلاعاتي پروژه(Information Memorandum)
- تهيه برنامه كسب و كار/ طرحهاي توجيهي - اقتصادي(Feasibility Study & Bankable Business Plan)
و ساير اسناد قابل قبول بانك‌ ها و مجموعه‌ هاي اطلاعاتي مطابق با استانداردهاي بين المللي مي باشد
تهیه مدل های پیشرفته مالی
خدمات قابل ارائه در زمینه مدل ‎سازی مالی شامل ارائه مدل‎ های مالی پیچیده جهت استفاده در هلدینگ‌ های بزرگ صنعتی، شرکت‌ ها و پروژه‌ ها به منظور ارزیابی اثرات تصمیمات مدیریتی، پیش بینی صورتهای مالی، ارزشیابی شرکت‌ ها و تعیین نرخ بازده اقتصادی پروژه‌ ها می‌ ‎باشد.
تجارت ملل به عنوان شاخه عملیاتی تامین منابع مالی شرکت‌ ها، قادر است از آغاز تا پایان فرایند تامین منابع مالی، پل ارتباطی کارفرما با منابع مالی  داخلی و بین المللی باشد.
اين خدمات شامل :
-تهيه اطلاعات مقدماتي پروژهProject Profile ،
-دريافت پيشنهاد مقدماتي، اعلام آمادگي بانك‌ ها جهت تأمين مالي (Letter of Intent)،
-تهيه كتابچه اطلاعاتي پروژه (Information Memorandum) در حد استانداردهاي بين المللي و قابل قبول توسط بانك‌ ها و مؤسسات مالي بين المللي (Bankable) ،
-تهيه نمودارها و جداول جريان نقدينگي پرداخت و بازپرداخت (Payment & Repayment Cash-Flow) ،
-تنظيم سرفصل گزارش زيست محيطي پروژه،
-تنظيم متن شرایط كلي قرارداد تأمين اعتبار (Terms of Refinance)تفاهم نامه اوليه قبل از انعقاد قرارداد تأمين مالي كه در آن چارچوب و كليات شرایط تأمين اعتبار و نوع ضمانت و -غيره تعريف شده است،
-تنظيم قرارداد تأمين اعتبار،
-دريافت پوشش بيمه اي از مؤسسه‌ هاي ECA با همكاري بانك‌ ها و پيمانكاران خارجي،
-همكاري با بانك‌ ها و مؤسسات مالي در طراحي ساختار تأمين مالي (Financing Structure) و ساختار وثيقه‌ گذاري (Collateral Structure)
و ساير خدمات مشاوره‌اي در ارتباط با تأمين مالي پروژه مي باشد.

مشاوره تامین مالی:
♦ مشاوره در امور سرمایه گذاری
♦ مشاوره در امور تامین مالی پروژه ها
♦ مشاوره انتشار اوراق مشارکت
♦ مشاوره انتشار گواهی سپرده ی خاص
♦ مشاوره جهت ایجاد ابزار های نوین تامین مالی
♦ مشاوره ایجاد صندوق های سرمایه گذاری و پروژه ای


سوالات متداول

سوال: آیا با افراد و سازمانهایی که تمایل به حمایت از طرح ها را دارند در ارتباطید؟

جواب: بله، مشاورین این مجموعه با شتاب دهنده ها و سازمان های بسیاری که توان حمایت از کسب و کار های مناسب را دارند در ارتباط اند

سوال :آیا افرادی را سراغ دارید که تمایل داشته باشند شریک ایده های تجاری شوند ؟

جواب: بله،  افراد زیادی به این مجموعه مراجعه می کنند که به دنبال پیدا کردن ایده های خوب برای شراکت می گردند. در صورتی که ایده و طرح شما مناسب باشد می توانیم این افراد را با شما ارتباط دهیم.

سوال:دانستن چه مواردی برای ارزش گذاری کسب و کارمان الزامی است؟

جواب: وضعیت فعلی کسب وکار، تیم تشکیل دهنده، وضعیت بازار، روابط کاری موجود و …

سوال: درتامین مالی، مشاورین راههای ممکن را به ما پیشنهاد میدهد یا کارهای لازم جهت گرفتن بودجه مورد نیاز را نیز انجام میدهد؟

جواب:در مشاوره های ساعتی تنها راههای ممکن به شما پیشنهاد داده خواهد شد اما در مشاوره های پروژه ای، خود مشاور موظف است تا اقدامات لازم جهت تامین و اخذ بودجه مورد نیاز را انجام دهد.

سوال: ما  می خواهیم درصد سهم خودمان را در یک کسب و کار تعیین کنیم شما می توانید به ما مشاوره بدهید

جواب:بله. این امکان فراهم است. شما در ابتدا فرم مخصوص این دپارتمان را پر کرده سپس در جلسه با مشاوره مربوطه، این درصد تعیین میگردد. این اعداد با توجه به میزان تاثیر پذیری هریک از افراد در کسب و کار تعیین می گردد.


برای  مشاوره آماده ایم...
 تامین مالی و سرمایه گذاری برای فعالیت اقتصادی جدا از سرمایه و بحث های حقوقی نیازمند مشاوره خبره و با تجربه دراین زمینه می باشد. با توجه به روند قانونگرائی و استحکام قانونمندی در جمهوری اسلامی ما معتقديم امروز بايد هر فرد، يک مشاور در زمينه امور ثبتی و خدمات اداری مرتبط داشته باشد چون غالب مشکلات و مسائل پيش آمده در ادارات دارائی و ثبت و ساير ادارات محترم از بی اطلاعی مؤدی بوجود می آيد لذا ما با فراهم آوردن امکانات وسيع و جمع آوری متخصصانی که بيش از يک دهه در اين امور فعاليت دارند مفتخريم که سرويسی ويژه و تخصصی به مشتريان محترم داده و به اطلاع شما برسانيم که کار را بايد به کاردان سپرد. سابقه و فعاليت شرکت مهرکام حاکی از اين بوده که مشتريان محترمی که با این شرکت گام به گام پيش رفته اند دچار مشکلات کمتری از سايرين بوده اند. بدین منظور،با همت والا و بلند جمعی از کارکنان فعال و علاقه مند و صدیق،تیمی فنی و تخصصی در ارتباط با ثبت شرکت ها فراهم آمد تا با بتوانیم به سهم خویش نقشی هر چند ناچیز در رفع مشکلات روزمره متقاضیان محترم ایفا کنیم. کلینیک اقتصادی مالی مهرکام، با بکارگیری از مشاوران و اساتید متخصص حوزه‌ی تبلیغات، بازاریابی و برندینگ، قادر است در فعالیت های ثبت شرکت و فرایندهای مرتبط با ثبت برند مخاطبان خود را هدایت و راهنمایی نماید.
جهت دریافت وقت مشاوره و تعیین وقت قبلی لطفا با شماره تلفن‌های 32327923 -017 و 32251513-017 تماس حاصل فرمایید.
  • دفتر مرکزی: گرگان - میدان ولیعصر - برج سرمایه - طبقه 6 - واحد 63
    شماره تماس: 1- 32201650 - 017
    رایانامه: mehrkamco@gmail.com


    کلیه اطلاعات و محتوای قرار گرفته در این پایگاه جنبه آموزشی داشته و به منظور ارتقا علمی دانشجویان و محققان ارائه شده است. معتقدیم که برای تولید محتوای علمی با کیفیت مناسب باید دسترسی سریع به کلیه تحقیقات قبلی فراهم باشد