» مشاوره بخش تحلیل آماری

مشاوره بخش تحلیل آماری

             مشاوره بخش تحلیل آماری                                                                                                 برای مشاوره آماده ایم
تحلیل آماری پایان نامه یکی از دشوارترین و مهمترین فصول پایان نامه محسوب می‌شود. در این قسمت نتایج بدست آمده از کارهای میدانی، کتابخانه‌ای و آزمایشگاهی مورد بررسی قرار گرفته و به نوعی نشانگر تلاش‌های صورت گرفته توسط پژوهشگر است. معمولاً برای تحلیل آماری پایان نامه از نرم‌افزارهای تخصصی استفاده می‌شود. برای مثال در علوم انسانی از نرم افزار SPSS بیشتر استفاده می‌شود.
موسسه ایران تحقیق با استفاده از تجربیات چندین ساله، گروه بسیار تخصصی از پژوهشگران رشته‌های مختلف را گردهم آورده و یکی از بیشترین خدمات این موسسه تحلیل آماری پایان نامه است. کارهای انجام گرفته در این موسسه در زمینه تحلیل اماری پایان نامه به صورت کاملاً تخصصی انجام گرفته و از کیفیت بالایی برخوردار است. دلیل امر نیز استفاده از پژوهشگرانی است که خود مقالات بیشماری در معتبرترین مجلات دنیا دارند.
ویژگی‌های تحلیل آماری پایان نامه در ایران تحقیق
موسسه ایران تحقیق در زمینه تحلیل آماری پایان نامه دقت بسیاری به خرج می‌دهد و به همین دلیل تحلیل‌های انجام گرفته در این موسسه دارای ویژگی‌های زیر هستند:
۱- انجام تمام تحلیل های موجود: یکی از خدماتی که این موسسه ارائه می‌دهد این است که همکاران ما در بخش آمار، تمام تحلیل‌های ممکن را برای شما انجام می‌دهند. یعنی علاوه بر فرضیات و تحلیل‌های مدنظر شما، تمام احتمالات موجود را بررسی و تحلیل‌های دیگری نیز انجام می‌دهند که این امر بخصوص در نگارش مقاله و استخراج مقاله از پایان نامه بسیار مفید است.
۲- توضیح و تفسیر کامل برون دادها: گروه آماری این موسسه صرفاً برون داد‌های نرم افزار مربوطه را به دانشجو ارسال نمی‌کنند بلکه در فایل‌های جداگانه‌ای علاوه بر توضیح کامل روش آماری به کار برده شده، نحوه گزارش و تفسر آن را نیز به شما ارائه می‌دهند.
۳- ارائه مشاوره در حین تحلیل: گاهاً مشاهده می‌شود که برخی از پایان نامه ها روش‌های آماری نامناسب یا اشتباهی را برای تحلیل انتخاب کرده‌اند. همکاران ما علاوه بر تحلیل‌های خواسته شده، مشاوره کاملی در زمینه شیوه درست تحلیل ارائه داده و تحلیل‌های صحیح‌تر را نیز برای دانشجو ارسال می‌نمایند.
۴- استفاده از نرم افزارهای متنوع: در این زمینه نیز در صورت نیاز به استفاده از نرم افزار بهتر این کار توسط بخش آماری موسسه استفاده می‌گردد. برای مثال برخی دانشجویان علوم انسانی برای مدلسازی از نرم افزار SPSS استفاده می‌کنند. اگرچه این روش نیز قابل انجام است اما به دلیل وجود نرم افزارهای تخصصی و دقیق دیگر، استفاده از آن‌ها در اولویت موسسه است.
۵- بررسی نهایی تحلیل آماری: با توجه به اینکه در مورد هر نرم‌افزار آماری از همکاران بسیاری استفاده می‌گردد، پس از انجام تحلیل توسط هر پژوهشگر، دو نفر از پژوهشگران دیگر نیز کار را مشاهده و پس از تأیید برای دانشجو ارسال می‌گردد.

برای مشاوره آماده ایم...

تحلیل آماری پروژه قبل از هر موضوعی نیازمند مشاوره خبره و با تجربه دراین زمینه می باشد. لذا ما با فراهم آوردن امکانات وسيع و جمع آوری متخصصانی که بيش از يک دهه در اين امور فعاليت دارند مفتخريم که سرويسی ويژه و تخصصی به دانشجویان فرهیخته  محترم داده و به اطلاع شما برسانيم که کار را بايد به کاردان سپرد. سابقه و فعاليت شرکت مهرکام حاکی از اين بوده که دانشجویانی محترمی که با این شرکت گام به گام پيش رفته اند دچار مشکلات کمتری از سايرين بوده اند. بدین منظور،با همت والا و بلند جمعی از کارکنان فعال و علاقه مند و صدیق،تیمی فنی و تخصصی در ارتباط با ثبت شرکت ها فراهم آمد تا با بتوانیم به سهم خویش نقشی هر چند ناچیز در رفع مشکلات روزمره متقاضیان محترم ایفا کنیم. کلینیک اقتصادی مالی مهرکام، با بکارگیری از مشاوران و اساتید متخصصین عالی ارشد در حوزه مرتبط ، قادر است در فعالیت های مشاوره و راهنمایی فرایندهای مرتبط عزیزان را هدایت و راهنمایی نماید.
جهت دریافت وقت مشاوره و تعیین وقت قبلی لطفا با شماره تلفن‌های 32327923 -017 و 32251513-017 تماس حاصل فرمایید.
  • دفتر مرکزی: گرگان - میدان ولیعصر - برج سرمایه - طبقه 6 - واحد 63
    شماره تماس: 1- 32201650 - 017
    رایانامه: mehrkamco@gmail.com


    کلیه اطلاعات و محتوای قرار گرفته در این پایگاه جنبه آموزشی داشته و به منظور ارتقا علمی دانشجویان و محققان ارائه شده است. معتقدیم که برای تولید محتوای علمی با کیفیت مناسب باید دسترسی سریع به کلیه تحقیقات قبلی فراهم باشد