» نمایندگی بیمه و خدمات مالی

نمایندگی بیمه و خدمات مالی

 صنعت بیمه امروزه به عنوان یکی از شاخصه‌های تولید مورد توجه بسیاری از جوامع توسعه یافته و درحال توسعه است. این صنعت رو به رشد از سویی به عنوان یکی از عمده‌ترین نهادهای اقتصادی مطرح بوده و از سوی دیگر فعالیت دیگر نهادها را پشتیبانی می‌کند و می‌تواند به ترمیم وضع اقتصادی کشور کمک و به افزایش مبادلات، ترقی در سطح زندگی و توسعه سرمایه‌گذاری در کشور منجر شود.

بیمه نوین :

شركت بيمه نوين به عنوان هجدهمين شركت بيمه در كشور جمهوری اسلامی ايران در تاريخ 1384/10/20 تحت شماره ۲۶۳۴۶۱ در اداره ثبت شركت‌های تهران به ثبت رسيده و پس از اخذ مجوز فعاليت از بيمه مركزی ايران (به شماره ۳۰۸۸۱)مورخ 1384/12/14 فعاليت خود را آغاز نموده است.
مؤسسان شرکت :
مؤسسان شركت شامل سه گروه:
- بانكی و مالی (بانك اقتصاد نوين و شركت‌های وابسته)
- صنعتی (شركت توسعه صنايع بهشهر و شركت‌های وابسته)
- ساختمانی (شركت سرمايه‌گذاری ساختمان ايران و شركت‌های وابسته، شركت پيمانكاری بين‌المللی استراتوس و شركت‌های وابسته) هستند.

سرمايه شركت :
سرمايه شركت مبلغ ۸۰۰ ميليارد ريال است. بيش از ۸۰% سهام متعلق به سهامداران حقوقی و حدود ۲۰% سهام متعلق به سهامداران حقيقی است.
موضوع شركت عبارتست از:
الف) انجام عمليات بيمه‌ای در تمامي رشته‌های بيمه‌ای اعم از اشخاص، اموال، مسئوليت.
ب) سرمايه‌گذاری از محل سرمايه، اندوخته‌ها و ذخائر.
ج) انجام بيمه‌های اتكائی واگذاری (تحصيل پوشش اتكائی) حسب نياز.
تمامی عمليات شركت اعم از بخش بيمه‌گری و سرمايه‌گذاری در چارچوب قانون تأسيس بيمه مركزی ايران و بيمه‌گری، قانون تأسيس مؤسسات بيمه غيردولتی، قانون تجارت، مصوبات شورای عالی بيمه و اساسنامه شركت خواهد بود.

نمایندگی بیمه:

کلینیک اقتصادی، مالی مهرکام با مجوز رسمی از بیمه نوین نمایندگی بیمه نوین در شهرگرگان را عهده دار می باشد.انواع بیمه ها از جمله :بیمه شخص ثالث،بیمه عمر،بیمه آتش سوزی،بیمه اموال شخصی و... صورت می پذیرد

  • دفتر مرکزی: گرگان - میدان ولیعصر - برج سرمایه - طبقه 6 - واحد 63
    شماره تماس: 1- 32201650 - 017
    رایانامه: mehrkamco@gmail.com


    کلیه اطلاعات و محتوای قرار گرفته در این پایگاه جنبه آموزشی داشته و به منظور ارتقا علمی دانشجویان و محققان ارائه شده است. معتقدیم که برای تولید محتوای علمی با کیفیت مناسب باید دسترسی سریع به کلیه تحقیقات قبلی فراهم باشد