» کانون و آگهی تبلیغات

کانون و آگهی تبلیغات

ما معتقدیم با اتکا به خداوند و  بر تخصص، تعهد، خلاقیت و پاسخگویی اعضا و مدیران خود، و با بهره گیری از دانش روز می¬توانیم به عنوان مشاوری امین و قدرتمند برای حوزه¬های مختلف مشاوره، بازاریابی و تبلیغات و همچنین به عنوان یک مجموعه اطلاع رسان برای مشتریان خود در سطح کشور و صد البته در آینده¬ای نه چندان دور در سطح بین الملل حضوری پررنگ داشته باشیم.

کانون آگهی و تبلیغات مهرکام دارای مجوز شماره 307 مورخ 1395/7/26 از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف ارتقا صنعت تبليغات محيطی و پيشتاز در ارائه طرحهای نوين و پيشرفته و به روز تبليغاتی و با بهره گيری از پيشرفته ترين امکانات طراحی و تصوير برداری و با در اختيار داشتن کارشناسان مجرب تبليغات در زمينه طراحی و ساخت ابزارهای تبليغاتی مانند بيل برد، ساين برد، ساين روف و استندهای تبليغاتی و امور چاپ و نصب و برگزاری سمينارهای بزرگ و همايش ها و مشاوره های متعدد در سطح كشور و به پشتوانه تجربه جهت ارائه خدمات بيشتر و دستيابی هر چه سريعتر صاحبان صنعت توليد و تجارت بازرگانی به ابزار تبليغ ، آمادگی خود را جهت انجام کلیه فعالیتهای اطلاع رسانی و تبلیغات و امور مشاوره تبلیغاتی اعلام می نماید.

خدمات:

مشاوره، طراحی و اجرای کلیه امور مربوط به پروژه های : ست اداری، سربرگ، کارت ویزیت، پاکت ، کاتولوگ، بروشور، سررسید، دفتر تلفن، پوستر، برچسب و ... .
طراحی گرافیکی (کارت، نشریه و ....)
طراحی غرفه¬های نمایشگاهی
عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی، صنعتی و ...
مشاوره، طراحی و برگزاری همایش، سمینار، کنفرانس و جلسات و ...
ساخت مستند، تیزرهای تبلیغاتی، انمیشین و ...
مشاوره، اجرا و طراحی در زمینه آرم و لوگو (نشانه)
ارسال SMS گروهی، بلوتوث های تبلیغاتی در محیطهای آزاد و نمایشگاهی به صورت محدود
آموزش نیروی انسانی مجرب و متخصص در زمینه بازاریابی
تبادل ارتباطات و اطلاعات در زمینه های فرهنگی،تبلیغی، شغلی و ترویجی

اهداف:
ارائه‌ی خدمات بازاریابی و تبلیغات اثربخش در راستای اهداف استراتژیک مشتریان
تحقیق در بازار و به کار بردن ایده‌های درخشان و خلاقانه به منظور پیشرفت مشتریان
ایجاد روابط پایدار دوطرفه بر پایه‌ی مشارکت، مسئولیت‌پذیری، درک متقابل و صداقت
فزایش رضایت مشتریان
توسعه رسانه
ارتقاء سطح کیفی خدمات و محصولات
ثبیت و ارتقاء برند مهرکام
فزایش کیفیت هنجاری و الزامات فرهنگی و اجتماعی در آثار مهرکام
کاهش مصارف انرژی و منابع طبیعی و تلاش در حفظ محیط زیست
ارتقا و ایجاد رضایت در کارکنان
ارتقاء دانش و مهارت های سرمایه های انسانی
ماموریت:
کانون تبلیغاتی مهرکام ماموریت خود را اینگونه تعریف نموده است:
مشتریان ما شرکت ها، موسسات، صاحبان مشاغل و خانواده ها هستند که به عنوان ارزشمندترین و مهم ترین ذینفعان کانون محسوب می شوند.
صداقت، احترام و اعتماد متقابل و رعایت کرامت انسانی، خلاقیت و نوآوری، اخلاق حرفه ای، پاسخگویی، مشارکت کارکنان و بستر سازی برای رشد حرفه ای، مسئولیت پذیری و قانون مداری، از ارزشهای محوری کانون به شمار می آیند.
خوشنامی و اعتبار کانون، توانایی بالا در ارائه خدمات و دانش تخصصی و سال ها تجربه مدیران و مشاوران، شبکه توزیع گسترده و کارآمد، وجود مشتریان وفادار و بازدید کلیه مراحل، طراحی و توزیع به ما در تحقق رویاهای مشتریان کمک خواهند کرد تا همچنان به عنوان انتخاب اول مشتریان باقی بمانیم.
ما به رشد و سودآوری مداوم خود ادامه می دهیم و سعی در کسب رضایت و اعتماد جامعه داریم.
توسعه و بهسازی نیروی انسانی به عنوان ارزشمندترین سرمایه کانون در سرلوحه فعالیت های ما قرار دارد و با تلاش جمعی به سوی رشد پایدار و خدمت رسانی به جامعه گام بر می داریم.

  • دفتر مرکزی: گرگان - میدان ولیعصر - برج سرمایه - طبقه 6 - واحد 63
    شماره تماس: 1- 32201650 - 017
    رایانامه: mehrkamco@gmail.com


    کلیه اطلاعات و محتوای قرار گرفته در این پایگاه جنبه آموزشی داشته و به منظور ارتقا علمی دانشجویان و محققان ارائه شده است. معتقدیم که برای تولید محتوای علمی با کیفیت مناسب باید دسترسی سریع به کلیه تحقیقات قبلی فراهم باشد